آموزش ساخت وب سرويس جاوا براي آندرويد

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام من نياز به آموزش ساخت يک وب سرويس جاوايي دارم که يک برنامه آندرويد به آن متصل مي شود. بنابراين مجري محترم بايد يک برنامه ساده آندرويدي نوشته که وقتي برروي يک دکمه کليک شده، برنامه به وب سرويس متصل شده و يک عدد از آن دريافت کند و سپس اين عدد را برروي صفحه موبايل نشان دهد. لطفا موارد زير را رعايت فرماييد: 1- کل مراحل ساخت وب سرويس توضيح داده شود. 2- وب سرويس جاوايي باشد و با استفاده از اکليپس نوشته شود. 3- کل سورس کد تحويل داده شود. ------------------------------------ لطفا زمان و مبلغ و توضيحات مورد نظر، براي پروژه فوق را ارسال فرماييد. در صورت رضايت طرفين در پروژه بعدي، هدف اتصال وب سرويس به پايگاه داده يک سايت جوملا و دريافت آنها و ارائه آنها به برنامه آندرويدي است.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160923
شش سال پیش

hitman

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 14 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 153647
شش سال پیش
+8500
+54562

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.