نرم افزار دسکتاپ نوتیفیر

تا الان برای این درخواست 21   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

توضیحات کلی نرم افزار:

1- بنده نیاز به نرم افزاری دارم که به صورت یک کانورتور عمل کند. یعنی فایل هایی با هر فرمتی  را در آن وارد کنیم و به صورت   exe یا هرفرمت قابل اجرا روی رایانه خروجی دهد.

2- سپس وقتی کاربر آن فایل  exe  را روی رایانه خود اجرا میکند بدون اینکه ویزارد نصب بیاید ، آن فایل اجرا شده و فایل مورد نظر را توسط نرم افزار مخصوص به خود باز کند . اگر رایگان بود که هیچ اپر پولی بود به درگاه زرین پال وصل شود و پس از پرداخت فایل قابل مشاهده باشد. نیاز به ویور داخلی نیست و درکنار آن یک نرم افزار اطلاع رسانی و تبلیغاتی نیز روی رایانه کاربر نصب شود که از این پس با روشن شدن رایانه ،به صورت اتوماتیک لود می شود و منتظر دریافت دستور های تبلیغاتی ما میماند. این دستورات در یک فایل text  بر روی هاست قرار دارد که توسط رایانه هر 30 دقیقه یک بار دانلود می شود و هر دستور با یک کد مشخص نوشته شده است و در یک خط جدا قرار دارد.

3- لیست دستورات بدین گونه است:

-دستور باز شدن یک سایت به صورت پاپ آپ روی رایانه -- دستور نمایش یک پیغام روی رایانه ( شامل متن ، عکس و دکمه) -یک باکس به صورت یک مرور گر  که هر 5 دقیقه یک بار روی رایانه کاربر رفرش می شود که بتوانیم آمارافراد انلاین را بگیریم -یعنی ما به عنوان مدیر این سامانه متون داخل فایل text  روی سرور را تغییر میدهیم و این فایل هر 30دقیقه روی رایانه کاربر دانلود شده و دستوران درون ان توسط نرم افزار اجرا می گردد. - -ملزومات: -- آنتی ویروس ها نباید چنین فایلی را به عنوان ویروس یا تروجان شناسایی کنند. -نرم افزار بایدهمه فرمت ها را پشتیبانی و تبدیل کند -- نرم فزار باید به صورت اتوران اجرا شود -- نرم افزار نباید ویزارد و نصب داشته باشد و با دوبار کلیک باید باز شود . -نرم افزار باید توانایی تبدیل فایلها به صورت جمعی و پکیجی را داشه باشد یعن بتوان مثلا 50 تا فایل با هم وارد کرد و 50 تا فایل اجرایی خروجی گرفت. -نرم افزار نباید نیاز به دیتابیس و ارتباط همیشگی با سرور داشته باشد و بدون نت هم فایل ها باز شود . -شماباید به بنده یک کانورتور تحویل دهید که این کانورتور توانایی تبدیل و ساخت فایل exe  داشته باشد


+8500
+89373

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.