ترجمه متن چند خطي، تخصصي رشته عمران گرايش زلزله

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام يه متن چند خطي دارم که بايد براي پايان نامه ترجمه بشه به انگليسي من هم از طريق گوگل ترجمه کردم و هم توسط يکي از دوستانم ولي ترجمه اي که شده تخصصي نيست و به درد نميخوره متن فارسي اينه : ====================== ارزيابي اثر اندرکنش خاک-سازه بر تغيير مکانهاي ساختمانهاي بلند فولادي معمولا در تحليل هاي لرزه اي، سازه ها بصورت پايه ثابت در نظر گرفته مي شود. اين فرض براي ساختمانهاي مستقر بر خاک نرم مي تواند ايده مناسبي نباشد. در اين پژوهش، تاثير اندرکنش خاک-سازه بر تغييرمکانهاي جانبي ساختمانهاي فولادي بلند مورد توجه قرار گرفته است. نتايج نشان مي دهد که لحاظ کردن اثر انعطاف بستر سازه مي تواند مسئله بسيار تاثيرگذار باشد. ====================== ممنون

+8500
+51069

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.