پيدا کردن يک مسير بهينه در مسيريابي چندپخشي با استفاده از الگوريتم بهينه سازي واکنش شيميايي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يک گراف داريم که در آن راس ها همان نودهاي مجود در شبکه و يال ها همان لينک ها ي موجود بين نودها ميباشند. ميخواهيم با استفاده از مسيريابي چندپخشي از يک منبع به چند مقصد خاص بسته هايي را ارسال کنيم.واضح است که ميتوان چندين درخت يه عنوان مسير ارسال بسته ها در نظر گرفت.ميخواهيم با استفاده از الگوريتم CRO(بهينه سازي واکنش شيميايي) درختي را انتخاب کنيم که بهينه باشد يعني تاخيرش و هزينه اش و نوسان تاخير(delay jitter) کل درخت مينيمم باشد. پس به اين منظور هر درخت را به عنوان يک مولکول در نظر ميگيريم و ادامه کار را با الگوريم CRO پيش ميبريم .و همچنين چون مسئله بهينه سازي است پس بايد يک تابع هدف تعريف کنيم و در آن مواردي را که ميخواهيم مينيمم شوند در نظر بگيريم اما الگوريتم cro ... در اين الگوريتم يک محيط بسته داريم که در آن تعدادي مولکول وجود دارد، مولکول ها با چهار حالت مواجه هستند: يا دو مولکول با هم ترکيب ميشوند، يا دو مولکول با هم برخورد بي اثر دارند، يا يک مولکول تجزيه ميشود، يا يک مولکول برخورد بي اثر با ديوار دارد همچنين هر مولکول داراي انرژي پتانسيل و جنبشي ميباشد. در اين الگوريتم پس از اينکه هر کدام از اين حالت ها به يک تعداد مشخص اتفاق افتاد در نهايت مولکولي که داراي انرژي پتانسيل مينيمم است به عنوان بهترين راه حل در نظر گرفته ميشود. من به پياده سازي اين پروژه به زبان ++C نياز دارم. يعني يه برنامه اي ميخوام که بتونه رفتار مولکول ها رو کامل نشون بده.به همين سادگي! مقاله اي که الگوريتم CRO را به طور کامل توضيح داده و همچنين شبه کدش هم توش هست رو تو فايل ضميمه قرار دادم . اگر نياز به توضيحات بيشتري بود در خدمتتون هستم.


زیرساخت:
ويندوز7


قابل تحویل:

+8500
+80885

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.