WebCrawler

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

زبان مورد نیاز پروژه C#

تعریف برنامه:

نیازمند استخراج داده ها از دو صفحه وب می باشم که اطلاعات یکی از صفحات در برخی اوقات چند فیلد بیشتر از صفحات مشابه است، و  باید بگونه ای باشد که URL صفحه بصورت داینامیک به برنامه ارسال گردد و سپس برنامه نسبت به استخراج داده ها اقدام نموده و در قالب یک کلاس C# بازگرداند {لطفا از Json} اسفاده ننمایید .(علت داینامیک بودن این است که URL ها متنوع هستند و در برخی از  صفحهات باید URL ساخته شده و سپس ارسال گردد که این بخش نیازی به پیاده سازی از سوی شما نیست)

فقط اطلاعات متنی مرتبط با سهم مورد نیاز است و اطلاعات نموداری موردنیاز نیست

با توجه به اینکه در برخی از لینک های ارسال شده اطلاعاتی وجود نخواهد داشت لطفاً کنترل های مورد نیاز (null) اعمال شود 

نمونه ای از صفحه اول که از Tab در یک نگاه قابل دسترس است  (نکته ای که شاید کمک کننده شما باشد اینکه صفحات این گروه در تایم بازار یعنی 9 تا 12:30 مدام درحال بروزرسانی میباشند)

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=778253364357513

صفحه ای متفاوت تر :

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=37222720235819361

علت تفاوت این صفحات در نوع نماد است اما کلیات یکی است

نمونه ای از صفحه دوم

http://cdn.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=778253364357513&d=20200616

درخواست بنده در حد پروژه نیست و برنامه بسیار بسیار کوچک است(درحد خروجی گرفتن از 3 صفحه) اما لطفا خروجی کار بگونه ای باشد که بتوان اسم آن را پروژه گذاشت! کار خیلی مهندسی نیازی نیست ولی از تعاریف متغیرها و متدهای بی حساب و کتاب خودداری فرمایید و حتی الامکان {-- حداقل های --} مباحث شی گرایی را  رعایت فرمایید تا جهت بررسی و استفاده های بعدی دچار سردرگمی نشوم . ( درصورت مهندسی بودن پروژه و رعایت مسائل OOP  ده الی بیست درصد قیمت پیشنهادی به مبلغ کل پروژه افزوده خواهد شد)

صفر تا صد درصد برنامه در C# باشد و استفاده از Refrence های سایر برنامها نظیر VB یا استفاده از زبانهای دیگر نظیر Pythone قابل قبول نیست.

استفاده از HtmlAgilityPack مشروط بر اینکه اختلالی در انتقال از سیستمی به سیستمی دیگر بوجود نیاورد اشکالی ندارد

 برنامه بسیار ساده است فقط توضیحات بسیار آن به منظور جلوگیری از هرگونه ابهام و خدایی نکرده نارضایتی طرفین نوشته شده است. بنده بعلت زمان کمی که دارم مجبور به برون سپاری شدم.

حتما پیشنهاد قیمت خود را ارسال نمایید

با سپاس


+8500
+56555

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.