يک Hook براي WHMCS

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

يک Hook براي WHMCS با عملکرد زير: وقتي شخص يک دامنه سفارش داد و به سبد خريد اضافه شد، اگر ابتداي نام دامنه xn-- داشت مبلغي که قبلا توي hook تعريف شده رو به مبلغ فعلي دامنه اضافه کنه و به فاکتورش اضافه بشه. مثلا قيمت ثبت دامنه com به طور معمول 40 هزار تومان مي باشد. ولي وقتي ابتداي نام دامنه درخواستي کاربر xn-- داشت مبلغ 10 هزارتومان رو به فاکتور اضافه کنه. يعني مبلغ کل مي شه 40+10 هزار تومان. اين کار بايد براي هر دامنه انجام بشه. مثلا شخصي 10 تا دامنه سفارش داده، ممکنه 4 تاش xn داشته باشه، در نتيجه 4 تا 10 هزار تومان بايد به فاکتور اضافه بشه. نحوه ايجاد hook به صورت زير مي باشد: http://docs.whmcs.com/Hooks#Creating_a_Hook


زیرساخت:
php whmcs


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

f14

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 13 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 143301
پنج سال پیش
+8500
+54199

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.