شبیه سازی مقاله برق

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شبیه سازی یک مقاله در زمینه Multi agent  که یک روش distributed controller در میکروگرید می باشد

مواردی که در شبیه سازی نیاز با انجام ان هست:

1- شبیه سازی کامل بخش سیستم قدرت آن به طور کامل و تهیه گزارش از جزییات آن و آموزش طراحی آن

2-کد نویسی کامل مربوط به بخش روش کنترلی آن که یک سیستم Multi agent  می باشد و توضيح نحوه ارتباط سيستم قدرت و DG ها كه بعنوان agent هستند باهم

3- گزارش کامل از خروجی نهایی کار یعنی هر تعداد خروجی در مقاله وجود دارد را بدست آورد و با خروجی های مقاله باید مطابقت داشته باشد

٤- در صورتيكه مجري فقط سيستم قدرت و ديناميكي مقاله را انجام داده و از انجام كد نويسي روش كنترلي ناتوان باشد  و يا توانايي برقراري ارتباط بين agent ها را نداشته باشد قرارداد و فايل ارسالي  قابل پذيرش از سوي بنده نخواهد بود


+8500
+61135

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.