یک ربات ساده اینستا و یک ربات ساده تلگرام

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام و درود بر همه دوستان ; من سه تا ربات زیر رو که ساده هستند میخوام : 

1 - ربات منشن اینستاگرام : اکانت میدم بهش یا بسازه . بعد بره باهاشون زیر پست هایی که میگم فلان آیدی ها رو منشن کنه 

2- ربات جوینر تلگرام : لینک تعداد زیادی گروه میدم بهش با فلان شماره بره داخلشون عضو بشه ( سندر نمیخوام ! )

3- ربات سندر تلگرام : خودم ربات سندر دارم ولی با فروارد میفرسته . یک ربات سندر میخوام بدون فروارد پیامم رو بفرسته توی گروه ها 

این آخرین مورد رو نداشتین مهم نیست فعلا دو تای اول مهمه . قیمت فضایی ندین اینا سورسش همه جا هست من بلد نیستم باهاش کار کنم 


+8500
+99256

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.