پیدا کردن منابع تحقیق

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

خیلی وقت پیش یه تحقیق انجام دادم , منابعش رو هم دارم اما این که هر اسلاید برای چه منبعی هست رو یادم نیست . الان منابع رو هم قرار دادم و فقط شما باید از بین منابعی که فرستادم ببینید کدوم اسلاید برای کدوم منبع هست  .

اخرش هم یه ادیت ساده در حد فونت و ... روی کار انجام بدید که خیلی وقت نمی بره .

اگر بلد کار باشید شاید یه ساعت هم وقت نگیره

اسم تحقیق : pptx.[autosave]

اسم فایل منابع : rar.2

مهم ::: بنده دانشجو هستم و مبلغ مالی برام مهمه و حدود مبلغ مورد نظرم بین 10 تا 15 تومن هست و زمانش هم حدودا تا فردا برام بفرستید.
سپاس


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر90428

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

15,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 2 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 166418
یک ماه پیش
+8500
+56370

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.