تغغیر اتوماتیک رنج آی پی

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یه نرم افزار یا راهکار تحت ویندوز میخواستم که هر چنددقیه ای که خودم دستورمیدم به صورت اتوماتیک رنج آی پی اینترنتم عوض بشه!!!

دقت بفرمایین منظورم دقیقا آی پی هست که از طرف آی اس پی خدمات دهنده از طریق مودم فراخوانی میشه... یا همون آیپی وی 4

همچنین تحت هیچ شرایطی نمیخوام ازطریق تنظیمات مودم ایمنکاروبکنم وگرنه خودم میدونم درمودم غیرازدی اچ سی پی تایمر هم داره که میتونم بهش زمان دیس بودن بدم و بعدازکانکت شدن مجددبرام فراخوانی کنه

بلکه کاملا فراخوانی میخوام ازطریق ویندوز اعمال بشه و هیچهیچ ارتباط مستقیمی با تنظیمات مودم نداشته باشیم

ضمنا ارتباط از طریق کابل یا وای فا هم به هیچ عنوان نباید بامودم قطع بشه.. 

حالا اگه لوکال یا تنظیمات دیگه قطع بشه مهم نیست ولی ارتباط وایفا یا کابل شبکه بامودم به هیچ وجهه قطع نباید بشه

ممنون


+8500
+92868

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.