ربات اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام یه ربات اینستاگرام تحت وب میخام

که باهاش منشن به صورت انبوه انجام بدم

1. اول میخام مثل یه آدرس یه صفحه اینستا بدم یه پست منظورمه بره یوزرهایی که لایک کردن یا کامنت دادن رو جمع کنه (من مشخص کنم )

2. بعد به صفحه ای که میدم یا پیجی که میدم بره اونجا این یوزر ها رو منشن کنه یا تگ کنه ( من مشخص کنم )

3. برای جلوگیری از بلاک شدن ثانیه مشخص کنیم بین هر منشن مثلا از 5 ثانیه الی 30 ثانیه توی این بازه زمانی فاصله باشه به صورت رندوم ( که بازم بازه زمانی رو من مشخص کنم )

4. دوباره برای جلوگیری از بلاک شدن به جای یه پیج اینستا بتونیم چندین پیج بدیم که رندوم بیاد وارد هر کدوم بشه چندتا منشن کنه و بعد دوباره بره با یه پیج دیگه چند تا منشن دیگه انجام بده

5. صفحه لاگین داشته باشه و داخل پنلش بشه نام کاربری و رمز رو تغییر بده

6. امکان گذاشتن پروکسی هم در پنل برای کاربر وجود داشته باشه

قیمت مناسب بفرستید

با تشکر


+8500
+75087

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.