افزونه ای جهت ورود اطلاعات از اکسل برای ایجاد و بروز رسانی همزمان کالا ها در وردپرس

تا الان برای این درخواست 11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام 

روزانه شاید چندین بار از نرم افزا حسابداری خروجی اکسل گرفته می شود که شامل 

کد کالا   که همان کد حسابداری می باشد

نام کالا 

تعداد موجودی 

قیمت کالا

و وضعیت کالا می باشد   که ناموجود - موجود - غیر فعال  و ... 

این فایل در افزونه مورد نظر بارگذاری گردد .

کد کالا در سایت بررسی گردد  همهن SKU اگر کد کالا در سایت موجود باشد   سایر موارد از جمله نام کالا و موجودی و .. را نیز بروز رسانی کند.

اگر کد کالا در سایت وجود نداشته باشد آن کالا را در سایت ایجاد کرده و سپس سایر موارد را نیز قرار دهد  
یعنی همزمان هم کار، ایجاد کالا و هم کار بروز رسانی را انجام دهد.

پس از اتمام کار افزونه، تعداد کالاهایی که بروز رسانی شده و تعداد کالاهایی را که ایجاد شده و حتی تعداد کالاهایی که با خطا مواجه شده رانمایش دهد که با کلیک بر روی هر کدام لیست کالاها را نمایش دهد. مثلا با کلیک روی تعداد کالاهای ایجاد شده لیست کالاها را نمایش دهد تا بتوان ان کالاها را در گروه مربوط به خود قرار داد و یا عکس و سایر توضیحات را به آنها اضافه نمود.

افزونه های مشابهی وجود دارند ولی متاسفانه همزمان ایجاد و بروز رسانی نمی کنند . 


+8500
+99255

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.