یک قطعه کد ساده php در وردپرس

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

همون طور که میدونیم پلاگین ها در وردپرس دارای مشخصاتی هستند که در فایل اصلی کامنت شده مثل نام توسعه دهنده ، ادرس سایت ، ورژن و.... به شرح زیر هستند:

/* Plugin Name: Hello Dolly Plugin URI: http://domine.com Description: This is not just a plugin. Author: Matt Mullenweg Version: 555 Author URI: http://domine.com */

حالا بنده نیاز دارم یک قطعه کدی در پلاگین نوشته بشه که با فعال کردن پلاگین ورژنی که در بالا میبینید عددش تغییر کنه ، یعنی مثلا پلاگین که فعال میشه عدد 555 که میبینید بشود 1.6 و مجدد با غیر فعال کردن پلاگین عدد بشه 555

برای تست هم افزونه "سلام عزیزم" رو ضمیمه کردم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AliFarhadi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 139 رای
پروژه موفق : 255
رتبه: 46
هفت ماه پیش

JVD

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 8.68 (عالی) از 12 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 309
هشت ماه پیش
+8500
+75092

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.