تهيه کدي براي ايجاد قابليت اتصال به سايتهاي مخصوص ژورناهاي خارجي، و تهيه خودکار فايل PDF مقالات از طريق لينک دانلود مقالات

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف ايجاد سايتي در آن بتوان از سايتهاي مخصوص ژورناهاي خارجي به طور خاص: IEEE, Springer, , sciencedirect با استفاده از user , pass مخصوص اين سايتها و يا ip و Port دانشگاهي ، از طريق لينک دانلود مقالات را براي بازديکنندگان سايت تهيه نمود. روش اصلي انجام اينکار بر مبناي webscraping و استفاده از توابعي همانند Curl مي باشد. براي مثال مي توايند به لينک زير مراجعه نماييد: http://www.blogosfera.co.uk/2013/09/how-to-make-web-site-for-screen-scraping-academic-papers-on-hold بر اين اساس کدي بر مبناي تابع curl که قابليت دسرسي به مقالات sciencdirect را تنها به صورت html و نه با امکان دريافت فايل pdf را دارا مي باشد،را تهيه کرده ام که براي دسترسي به فايل pdf مقالات دچار مشکل شده ام: اين کد در لينک زير قابل دسترسي مي باشد: http://apr9ss.tk/curl-proxy-down-work2.php , http://apr9ss.tk/curl-proxy-down-work2.inc


زیرساخت:
قابل اجرا بر روي web Servers با تکنولوژي زبان هايي چون PHP، Pyhton، perl و ...


قابل تحویل:

+8500
+51068

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.