نرم افزار ویندوز مخصوصا کاربران عضو سایت

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

بنده یک نرم افزار تحت ویندوز که با تمام نسخه های ویندوز سازگاری داشته باشه نیاز دارم که کاربر بعد از خرید بسته آموزشی از سایت و دانلود آن پکیج آموزشی که می خواهد ببینید ابتدا از طریق نرم افزار و اینترنت و لاگین شدن و ارسال اطلاعات سمت سرور و گرفتن اطلاعات کاربری بتونه آموزش رو ببینه

در واقع هر اموزش دانلود که به عنوان مثال آموزش طرای سایت دانلود کرد 10 فایل ویدیویی بود 10 فایل به صورت exe باشه و برای اولین بار باید لاگین کنه و نیاز به اینترنت داره ولیکن در دفعات بعدی نیازی نیست بدون اینترنت سایر فایل ها رو میبینه و هر فایل که روش کلیک کرد خود فایل پلیر داره و .....

و هر آموزش روی یک سیستم با یک مک قابل اجرا هست این کار برای جلوگیری از کپی کردن آموزش ها می باشد

سایتی مثل سایت آموزشی کلیک سایت این کار کرده 

اگر پیشنهاد بهتری دارید هم استقبال میکنم

لطفا هزینه و زمان رو بفرمایید


+8500
+56308

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.