ویرایش قالب وردپرس لینکدونی تلگرام (زبان قالب انگلیسی هست)

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخیر دوستان

بنده یک قالب وردپرسی دارم که لینکدونی تلگرام به زبان انگلیسی هست و پس از ثبت نام و وارد کردن لینک کانال یا گروه تلگرامی، به صورت خودکار اطلاعات اون کانال یا گروه شامل عکس پروفایل، توضیحات و نام رو از تلگرام میگیره در هاست ذخیره می کنه و پس از تایید مدیر به نمایش میذاره. 

این قالب چند باگ و مشکل داره که میخوام برطرف بشه و همچنین چند قابلیت جدید بهش اضافه بشه:

  1. ظاهر قالب عوض بشه و شبیه به این سایت بشه: https://telegramchannels.me
  2. در حال حاضر کانال ها و گروه ها بر اساس نام کشور دسته بنده میشن و من میخوام که دسته بندی موضوعی شامل مشاغل مختلف هم اضافه بشه.
  3. بخش ویژه ها فقط 12 کانال و گروه رو شامل میشه که من میخوام این تعداد به 200 تا افزایش پیدا کنه اما در سایت به صورت رندوم فقط 12 تا رو نمایش بده و با هربار رفرش کردن این لیست عوض بشه و بقیه رو نمایش بده.
  4. بخش سرچ سایت به خوبی کار می کنه اما ajax نیست که میخوام این امکان بهش اضافه بشه و این ایرادات بخش جستجو گرفته بشه.
  5. الان فقط امکان ثبت کانال و گروه هستش و من میخوام که امکان ثبت ربات و استیکر تلگرام هم اضافه بشه.
  6. برای ثبت لینک ها در قسمت ویژه ما باید از طریق پنل مدیریت وردپرس این کار رو انجام بدیم و میخوام قالب با ووکامرس کار کنه و کاربر پس از اینکه کانال، گروه، استیکر یا روبات خودشو ثبت کرد بتونه در کنترل پنل خودش با پرداخت مبلغی لینک اش رو ویژه کنه و این لینک در حالت تعلیق بمونه تا مدیر سایت اون و تایید کنه و در نهایت به نمایش در بیاد.
  7. مشکلات فنی قالب برطرف بشه و باگ هاش گرفته بشه.
  8. این قالب در حال حاضر از افزونه user wp برای ثبت نام کاربران استفاده می کنه و بخش کنترل پنل کاربر خیلی ساده هست و بعضی مواقع لود نمیشه. بخش پنل می خوام شیک تر و بدون باگ بشه.
  9. بعد از اینکه کاربر لینک خودش و ثبت کرد پیامی براش نمایش داده بشه به زبان انگلیسی که لطفا صبر کنید تا مدیر سایت لینک شما را ثبت کند.

فایل قالب آپلود شد لطفا بررسی کنید و سپس پیشنهاد بفرمایید.

هزینه پیشنهادی خودتون را بفرمایید تا به توافق برسیم.


+8500
+58995

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.