ربات تریدر بر اساس اندیکاتور هیکن آشی

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

سلام روزتون خوش

همون طور که میدونید اندیکاتور هیکن آشی در پلتفرم متاتریدر 5 سیگنال های معاملاتی میده

من از شما میخوام که یه ربات تریدر برام بسازید که بر اساس سیگنال های اندیکاتور هیکن آشی پوزیشن باز بکنه (  دوست ندارم مثل برخی ربات ها ده تا پوزیشن همزمان داشته باشه و فقط یک پوزیشین رو ایحاد می کنه )

میخوام طوری باشه که اوپن تو اوپن کندل ها باشه ( تایم فریم کندل هها بشه تنظیم کرد ) مثلا کندل یک ساعته الان ایجاد شدو اندیکاتور هیکن آشی رنگش از قرمز به سبز تغییر کرد پوزیشن قبلی  اگه داشت  ( اصولا باید سل می بود ) ببنده و پوزیشن خرید باز بکنه
اندیکاتور هیکن آشی در انتهار کندل اول تغییر رنگ سیگنال معامله رو میده من میخوام این ربات بر اساس  رنگ لحظه اول کندل هیکن آشی پوزیشنش رو مدیریت بکنه

و وقتی کندل جدید اندازش (  فاصله high /  low)  کم تر از 5 پیپ بود منتظر رنگ کندل بعدی در یک تایم پایین تر باشه (  مثلا اگه یک ساعته بود بره روی نیم ساعته و کندل بعدی رو منتظر باشه و اگه رنگش با کندل یک ساعته هنگام باز شدن یکی بود پوزیشن بگیره   و اگه در تایم پایین هم کندل کوتاه بود برگرده تایم قبلی و منتظر کندل بعدی باشه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

یاسر دهقانیان

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

500,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 78 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 51
یک ماه پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.