trade manager MT5

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 950,000 تومان

شرح پروژه:

نیاز به یه اکسپرت ساده ّبرای MT5 دارم که دوتا فیلد روی صفحه نشون بده که بشه SL  و TP  رو بر اساس درصدی از موجودی اکانت تنظیم کنه . مثلا روی فیلد TP  تایپ کنم 1.5 درصد  روی فیلد SL  تایپ کنم 1 درصد و بر این اساس خودش SL TP  را ببره روی قیمت مورد نظر تنظیم کنه که وقتی به 1.5 درصد سود رسید اکانت ، یا وقتی به 1 درصد رسید اکانت ، همه پوزیشن ها بسته بشه ( SL TP  مجازی یا واقعی قرار بده ) ، درواقع باید میانگین پوزیشن های باز چارت فعلی را حساب کنه و بر اساس میانگین، تمام TP SL  هارو ببره روی قیمتی که خودش محاسبه کرده تنظیم کنه . ضمنا یه خط هم نمایش بده ( با امکان تغییر استایل و رنگ خط ) که میانگین پوزیشن های باز را نمایش بده ، مثلا اگر سه تا پوزین بازه در قیمت های مختلف بازشده، روی چارت نشون بده که میانگین خرید کجاست . اگر بعد از محاسبه SL TP  وتنظیمش توسط اکسپرت، یوزر خواست به صورت دستی TP SL  هارو عوض کنه اکسپرت مانعش نشه . یه دکمه close all  هم نمایش بده کنار اون فیلد ها که وقتی زدم همه پوزیشن ها باهم بسته بشه . 

در قسمت آپشن های اکسپرت زمانی که به چارت اضافه میکنیم، تنظیمات بیشتری مثل اینکه آیا مبنای محاسبه سود و زیان پوزیشن ها فقط روی همین symbol  باشه یا روی تمام پوزیشن های باز از دیگر چارت ها ، تنظیمات موقعیت قرار گیری قسمت ویژوآل اکسپرت که در اون اعداد را به درصد وارد می کنیم و اینکه بر اساس equity  بسنجه درصد سود و زیان را یا بر اساس balance  یا free margin وجود داشته باشه . همینطور اینکه SL TP  ها بصورت مجازی باشه ( برای جلوگیری از شکار ) یا بصورت فیزیکی باشه هم در اپشن ها تنظیم بشه . اکسپرت ساده ای است و باید خیلی روان کار کنه و سرعت چارت رو پایین نیاره . امکان قرار دادن فیلد و دکمه ویژوآل در پنجره های زیر چارت ( جایی که اندیکاتورهای دیگه معمولا قرار میگیره ) وجود داشته باشه در صورت لزوم که چارت شلوغ نشه . درصد سود و زیان فعلی پوزیشن های باز نماد مربوطه هم بصورت جداگانه روی چارت نمایش داده بشه با امکانات تغییر مکان و رنگ و فونت ( جدا از فیلد ها و دکمه های اکسپرت بشه این دو تا text  رو بشه تنظیم کرد ) 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

یاسر دهقانیان

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

950,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 78 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 51
یک ماه پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.