استفاده از سیگنال یک اندیکاتور خریداری شده در اکسپرت

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

با درود

یک اکسپرت ساده موجود هست که به این روش ترید میکنه. هر زمان که قیمت بالای مووینگ 34 دیلی هست در تایم فریم جاری با کلوز کندل یک ترید باز میکنه در جهت بای و بلعکس هم برای سل.

حالا یک اندیکاتور که از سایتی خریداری شده و البته طبیعتا سورس اون موجود نیست اما فروشنده اعلام کرده یک بافر اضافه در اندیکاتور قرار داده تا سیگنال تولید شده توسط اندیکاتور سیو بشه تا بتوان در اکسپرت شخصی استفاده کرد و این توضیح و کد را برای استفاده ارائه کرده.

In order to build your expert advisor, you can read data from the indicator using the iCustom() function as exemplified below. The indicator has one extra buffer which only purpose is to store trading signals as constants: this is the only buffer you need to read from. Copy and paste the code below into your EA, and replace the indicator name of the iCustom() call with your own.

//---- Read value from data buffer int start() { // Read signal and pattern double pattern = iCustom(Symbol(), Period(), "indicator_name", 0, 1); double signal = iCustom(Symbol(), Period(), "indicator_name", 1, 1);
// Do something if(pattern == OP_BUY) { /* Your code for double bottom (no breakout yet) */ } if(pattern == OP_SELL) { /* Your code for double top (no breakout yet) */ } if(signal == OP_BUY) { /* Your code for bullish breakout */ } if(signal == OP_SELL) { /* Your code for bearish breakout */ } if(signal == EMPTY_VALUE) { /* Your code if no pattern or breakout */} // Exit return(0); }

سورس اکسپرت در ضمیمه ارائه شده.
میخواستم این کد ارائه شده در اکسپرت ادغام بشه تا اکسپرت علاوه بر سیگنال خودش از سیگنال این اندیکاتور هم کانفرم بگیره و بعد ترید بگیره.
این نکته هم یادآوری میشه که در سورس اکسپرت کدهایی وجود دارد که فعلا استفاده نمیشن.
با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Буши до

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 53 رای
پروژه موفق : 57
رتبه: 19
یک ماه پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.