نرم افزار تحت وب جي آي اس GIS

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام يه نرم افزار ميخواهيم تحت وب باشه. کاربر ها وارد بشن و يک فايل KML رو اپلود کنن.اين فايل KML شامل يه نقطه يا پليگون هست که داراي توضيحات هم هست.بعد اون محدوده بر روي نقشه گوگل ارث ثبت بشه و نمايش داده بشه. اگر دوستان در اين زمينه آشنايي داشته باشند متوجه خواهند شد که يه چيزي شبيه GOOGLEMAP هست اما بسيار ساده تر. بطور کلي ما ميخواهيم همين کار انجام بشه.حالا دوستان اگه روش يا راه حل قابل قبولي هم دارند اراه بدهند. لطفا دوستاني که در اين زمينه طرح يا کاري انجام داده اند با ذکر نمونه اطلاع دهند.


زیرساخت:
هر چيزي ميتونه باشه.بنظرم با پايتون PYTHON و PHP باشه بهتر هست


قابل تحویل:

+8500
+115073

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.