اضافه کردن قابلیت تنظیم مقدار هیستوری در اندیکاتور

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

دو اندیکاتور پیوت استاندارد و کاماریلا هستش که بصورت هیستوریکال هستند و تا جایی که چارت دیتا داره رسم میکنن خطوط رو و در تایم یک ساعته و پایین تر استفاده میشن ( پیوت تایم دیلی رو رسم میکنن و در تایم های یک ساعته و پایین تر استفاده میکنم)

نیاز دارم که مقدار هیستوری نمایش داده شده در گذشته از قسمت اینپوت قابل تنظیم باشه. مثلا در اینپوت تنظیم کنم 2 روز گذشته یا مثلا 30 روز گذشته رو نشون بده (علاوه بر روز جاری که خوب نشون میده)

برای راحتی کار این نمونه رو دیدم در برخی اندیکاتورهای دیگه که اینجا قرار میدم

for(int i = limit-1; i >= 0; i--)

     {

      if (i >= MathMin(max_history-1, rates_total-1-50)) continue;

فایل سورس دو اندیکاتور در پیوست موجود هست


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

یاسر دهقانیان

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

60,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 78 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 51
یک ماه پیش

Буши до

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

250,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 53 رای
پروژه موفق : 57
رتبه: 19
یک ماه پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.