کد لازم ( MQL4 ) برای مشخص کردن یک محدوده در اندیکاتور RSI

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

با درود

اندیکاتوری دارم که برای RSI دو فیلتر داره . فیلتر اول به این صورت است که با بسته شدن آخرین کندل در قیمت و قرار گرفتن RSI  در یک محدوده خاص (که در اینپوت توسط کاربر تعریف میشه) و فیلتر دوم به این صورت هست که با قرار گرفتن RSI  در یک محدوده خاص (که در اینپوت توسط کاربر تعریف میشه) در X کندل قبل کار میکنه و هشدار میده

برای فیلتر دوم ینی X کندل قبل لازم دارم یک محدوده تعریف بشه - ینی کاربر بتونه در اینپوت یک رینج تعریف کنه - همانند رینجی که برای RSI تعریف شده برای تعداد کندل هم تعریف بشه. فکر میکنم باید  بصورت MAX , MIN تعریف بشه. 

خلاصه اینکه فیلتر دوم که X کندل قبل هست باید با مثلا بین کندل 10 تا کندل 15 جایگزین بشه - ینی بین کندل 10 تا کندل 15 اگر RSI در رینجی که براش تعریف شده قرار گرفت شرط مورد قبول هست.

مبنای کار در تمامی مراحل کندل بسته شده هست و با کندل باز کاری نداریم.

سورس اندیکاتور و یک عکس برای مثال ضمیمه شد

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

یاسر دهقانیان

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

80,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 78 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 51
یک ماه پیش

Буши до

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 53 رای
پروژه موفق : 57
رتبه: 19
یک ماه پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.