ساخت ربات کپی تریدینگ

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 5,000,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت دوستان بخیر

من چندسالی هست در بازار فارکس معامله می کنم به همین منظور میخواهم یکی از دوستان باتجربه یک ربات یا اکسپرت یا هر چیزی که خودتون میدونید به من بدهید که بتوانم معاملاتم را برای دیگران کپی کنم. توضیحات بیشتر به صورت زیر است.

میخواهم به صورت خودکار معاملاتی که برروی متاتریدر4 باز می کنم به متاتریدر4 مشتریانم خیلی فوری و سریع منتقل بشه. (نکته همه سرور مجازی دارن و از یک بروکر هستیم.)

معاملات علاوه بر اینکه باز میشه باید بسته هم بشه درواقع هر موقع پوزیشنی باز کردم روی حساب کاربری بقیه هم باز بشه و هر موقع بستم باید بسته بشه. علاوه بر اون ربات باید طبق مارجین افراد لات معاملات رو تنظیم کنه مثلا اگر فردی 1500 دلار داره نباید لات معامله ای بیشتر از 0.03 باشه و... که این موارد رو بهتون میدم.

من باید یک پنلی چیزی داشته باشم که بتونم هر فردی که مثلا حق اشتراک خودش رو پرداخت نکرد از دسترس خارج کنم و کلا مانیتور کنم ببینم چه کاربری چه میزان مارجین داره و...

سیستم نباید خدایی نکرده هک بشه و...

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مسعودمولوی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

5,000,000 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 130
یک ماه پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.