انتقال کدهای یک برنامه جاوا به یک UI جدید

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بسمه تعالی
سلام 

کدهای یک برنامه به زبان جاوا که قبلاً توسط برنامه نویس دیگری نوشته شده است به شما تحویل می شود. این نرم افزار برای جستجو درون متن نوشته شده است. یعنی شما مثلاً صد فایل ورد را درون این نرم افزار وارد می کنید. این نرم افزار، اطلاعات آنها را ایندکس (index) می کند و بعد شما می توانید درون این صد متن، جستجو انجام بدهید.

کاری که شما باید انجام بدهید دو چیز است:

1) برای این نرم افزار، یک UI جدید طراحی کرده ایم. شما این UI را از روی تصویر، کدنویسی کنید و نیز، کدهای مربوط به کارکردهای و توابع عملکردیِ نرم افزار را به UI جدید انتقال بدهید.

2) در ui جدید که طراحی شده است، برخی قابلیت ها به نرم افزار اضافه شده که به شرح زیر است:

الف. امکان تب بندی نتایج با حفظ سابقه ی جستجو در هر تب
ب. کادری تحت عنوان «بسته های محتوایی» که به سرور متصل می شود و فایل های زیپ محتوی فایل های متنی را از سرور دریافت میکند و برای دانلود کردن در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربر می تواند این بسته ها را دانلود کند و سپس آنها را ایندکس کند. 
ج. یک آیکون در بالا سمت چپ که فقط به عنوان پاپ آپ (اعلان) عمل کند و بسته های محتوایی ای که در سرور قرار داده شده را نمایش می دهد.
د. امکان بزرگنمایی صفحه preview که متن فایل جستحو شده را نمایش می دهد.
ه. کادر جستجوی کلمات مشابه (این قابلیت در خود نرم افزار اصلی وجود دارد و بوسیله ی نشان گذاری انجام می شود که در راهنمای نرم افزار نوشته شده است. اما ما در اینجا یک کادر مجزا برای آن در نظر گرفته ایم)
و. برخی امکانات ریز و جزئی دیگر که در ui مشخص است.
------------------------------------------------------------------
نکاتی در مورد کدنویسی نرم افزار:

1- کدهای برنامه به طور کامل به کارفرما تحویل خواهند شد.
2- در حال حاضر، کدهای مربوط به ظاهر و قالب برنامه، با کدهای و توابع مربوط به عملکردهای برنامه مخلوط و در هم تنیده است. کدنویسی جدید، بر اساس الگویی باشد که کدهای مربوط به قالب و استایل های نرم افزار، جدا از کدهای مربوط به توابع عملکردی باشد. ظاهراً به این الگو، mvc گفته می شود.
3- کدها را بصورت استاندارد بنویسید و حتماً کامنت گذاری شوند به نحوی که برای توسعه دهندگان بعدی قابل فهم باشند.
4- قسمت عمده ی نرم افزار، همین یک صفحه است. البته برخی صفحات جزئی و محدود مثل کادر تنظیمات و کادر اجرای ایندکس گیری و ... هم دارد که در فایل ui که پیوست شده، طراحی نشده اند. اینجور کادرها را خودتان طبق رنگ بندی و استایل های ui اصلی، طراحی کنید.
5- دقت بفرمایید استایل ها و ظرافت های موجود در طراحی ui جدید، به طور کامل پیاده شوند.
------------------------------------------------------------------

کدهای نرم افزار در آدرس زیر آپلود شده است (رمز= 1234):

http://s10.picofile.com/file/8394329018/codes_28_12_98.rar.html

تصویر صفجه اول ui که طراحی شده نیز در پیوست آمده است.
-------------------------------------------------------------------

*** لطفا حتما قبل از ارائه پیشنهاد، نرم افزار را اجرا کنید، کمی با آن کار کنید و اجزاء و امکاناتش را ملاحظه کنید، کدهایش را به دقت بررسی کنید و تصویر ui ای که بنده ارسال کرده ام را هم با ظاهر فعلی نرم افزار مقایسه کنید. در نهایت، در صورتی که واقعاً این کار از شما بر می آید پیشنهاد بدهید.
با تشکر


+8500
+58954

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.