کد لازم ( MQL4 ) برای مشخص کردن یک محدوده در اندیکاتور RSI _ نسخه تکمیلی 2

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

با درود

این پروژه نسخه کامل تر شده پروژه های قبلی هست - بنابراین لطفا ابتدا به پروژه های قبلی ( کد لازم ( MQL4 ) برای مشخص کردن یک محدوده در اندیکاتور RSI

کد پروژه: 168136 و 168446)  مراجعه نمایید.

در پروژه قبلی هر شرط شامل یک نقطه مشخص بود - مثلا در کندل شماره X باید شرایط بررسی میشد - در این نسخه بجای یک نقطه (یک کندل) سه نقطه (سه کندل) مد نظر هست - البته این سه نقطه پشت سر هم هستند. در حقیقت بجای یک نقطه مشخص در RSI که باید شروط در اون نقطه چک میشد اومدیم یک دره یا قله تعریف کردیم که در اون دره یا قله شروط چک میشن و خوب برای تعریف دره و قله به 3 نقطه در RSI نیاز داریم.

کد های مورد بحث در بافر 9 و 10 هستند و با بافرهای قبل تر کاری نداریم.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

یاسر دهقانیان

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز) از 70 رای
پروژه موفق : 85
رتبه: 65
سه ساعت پیش
+8500
+58950

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.