کدنویسی ربات تلگرام برای ارز دیجیتال

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.

یک ربات تلگرام میخوام که بهینه کدنویسی شده باشه و سریع باشه.

فعالیت ربات:

کاربرها وارد ربات میشن، زبان موردنظر رو انتخاب میکنن(انگلیسی و فارسی) بعد فیلد های ثبت نام رو یکی یکی پر میکنن، مثلا نام و نام خانودگی و کدملی و ... و در انتها شماره تماسشون رو با شِیرنامبر وارد میکنن.

بعد روند عادی برنامه هست که سه تا آیتم داره: 1.درخواست خرید اشتراک 2.دیدن قیمت لحظه ای ارزها 3.راهنما

1.برای درخواست خرید اشتراک:از بین گزینه های سی روزه، 90روزه و 180روزه، یک مورد رو انتخاب میکنن. یک شماره برای کاربر ارسال میشه از طرف ربات. کاربر بعد از واریز(واریز خارج از سیستم ربات هست. مثلا کارت به کارت)، یک کد پیگیری میفرستن به ربات و منتظر میشن تا ادمین تایید کنه.

وقتی کد پیگیری اومد ادمین مطلع میشه و میتونه تایید کنه اون پرداخت رو یا تکذیب کنه. اگر تایید کرد، به فرد یک پیام اطلاع رسانی ارسال میشه و به همون میزان میتونه توی یک کانال خاص که ربات میگه بمونه. اگر هم تایید نشده بود، یک پیام اطلاع رسانی دیگه میده.

2.دیدن قیمت لحظه ای ارز دیجیتال:با استفاده از api بایننس 9 ارز رو قیمتش رو میگیره(به دلار هست) و طبق قیمت دلار قبلی که ادمین از پنلش(اپدیت قیمت تومانی دلار) زده بود، محاسبه میشه و اسم ارز با قیمت دلاری و تومانی لحظه ای ارسال میشه.

3.راهنما:این بخش در یک پیام، چند لینک را ارسال میکند به کاربر.

دیتابیس: تمامی موارد مشتری مثل اطلاعات ثبت نام ، ایدی عددی، سفارش اشتراک ها، پرداختی ها، مقدار باقی مانده از اشتراک هر فرد باید ثبت بشه.

پنل مدیریت:1.هر زمان نیاز بود،گزینه اپدیت قیمت دلار رو بزنه و یه قیمت وارد کنه برای محاسبه قیمت ارزها استفاده میشد. 2.تایید یا عدم تایید پرداخت ها. 3.خروجی اکسل از کل کاربرها و اشتراک ها و دیتابیس. 4.ارسال پیام برای یک کاربر خاص 5.ارسال پیام همگانی

سپس راهنمایی درباره ربات و نحوه راه اندازی


+8500
+59073

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.