ایجاد 300 عدد جیمیل

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

این 300 جیمیل نباید قبلا استفاده شده باشن و ازنظر آدرس باید باهم تفاوت داشته باشن و ظاهری نشه تشخیص داد اکانتها مربوط به یه نفرهستن. همچنین آی دی نباید به صورتی باشد که توسط یک ربات ایجاد شده باشه (مثلا a10000@gmail.com)، بلکه به صورتی باشد که نشان دهد یک انسان انها را ایجاد کرده (مثلا jeff.carry1970@gmail.com ). همچنین برای آی دی ها ترجیحا از اسامی خارجی استفاده بشه.

همچنین هنگام ورود به جیمیل در خواست شماره تلفن نداشته باشه.

کلیه اکانتها حداقل 72 ساعت بعد تحویل نباید ازطرف گوگل اسپم و بلاک بشن! مبلغ هم 72 ساعت بعدتحویل پروژه آزاد میشه.

اگر اکانت ها کیفیت لازم را داشته باشند همکاری با مجری ادامه دار خواهد بود.


+8500
+58997

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.