افزونه شناسایی بارکد محصولات برای ووکامرس

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شرح پروژه:

افزونه شناسایی بارکد محصولات برای ووکامرس

جهت ویرایش یا اضافه نمودن محصولات در وب سایت افزونه ای نوشته شود که از طریق اسکن نمودن بارکد محصولات مورد نظر به وسیله دوربین گوشی، تبلت و.... امکاناتی به شرح ذیل فراهم کند.

ابتدا باید به وسیله دوربین (تبلت و موبایل) بارکد محصول را شناسایی و بخواند سپس این بارکد را در میان محصولات سایت جستجو کرده و محصولی که این بارکد را دارد را یافته و نمایش دهد و امکان تغییر نام، قیمت عادی، قیمت فروش ویژه، افزودن یا ویرایش تصویر، توضیحات، دسته (با استفاده از جستجو)، موجودی انبار (تعیین وضعیت موجود و ناموجود بودن محصول کافیست) را بدهد.

نکاتی که باید لحاظ شود:

1.      این افزونه برای افزایش سرعت کار است به همین دلیل تمامی مراحلی که این افزونه انجام میدهد باید در سریع ترین زمان ممکن باشد.

2.      در صفحه افزونه دوربین (دوربین پشت) همیشه در یک مربع در بالای صفحه باز باشد یعنی احتیاجی به زدن دکمه برای روشن شدن دوربین نباشد و با ورود به صفحه افزونه به صورت خودکار دوربین روشن شود و فقط لازم باشد دوربین به سمت بارکد محصول برده شود.

3.      افزونه باید در سریع ترین زمان ممکن بارکد را به وسیله دوربین شناسایی کرده و بخواند.

4.      پس از خواندن بارکد، به صورت خودکار میان محصولات سایت جستجو کرده و نتیجه را نمایش دهد و در همانجا امکان ویرایش نام، قیمت عادی، قیمت فروش ویژه، افزودن یا ویرایش تصویر، توضیحات، دسته (با استفاده از جستجو)، موجودی انبار (تعیین وضعیت موجود و ناموجود بودن محصول کافیست) بدون خارج شدن از آن صفحه وجود داشته باشد.

در صورتی که بارکد در سایت جستجو شد و محصولی با آن بارکد یافت نشد در همانجا یک محصول جدید با این بارکد ساخته شده (بارکد در قسمت "توضیحات کوتاه درباره محصول" به صورت خودکار وارد شود) و امکان وارد کردن نام، قیمت عادی، قیمت فروش ویژه، افزودن یا ویرایش تصویر، توضیحات، دسته (با استفاده از جستجو)، موجودی انبار (تعیین وضعیت موجود و ناموجود بودن محصول کافیست) بدون خارج شدن از آن صفحه وجود داشته باشد.

در صورتی که دو یا چند محصول برای یک بارکد یافت شد همه آنها را با نام و قیمت نمایش دهد و بتوان یکی از آنها را انتخاب نمود و باقی مراحل را طبق “مورد 4” انجام داد.

امکان گرفتن عکس توسط دوربین موبایل یا تبلت و آپلود مستقیم آن در تصویر محصول وجود داشته باشد. به عبارتی در همان صفحه ویرایش یا افزودن محصول که توسط افزونه ایجاد شده است در قسمت تصویر محصول امکان گرفتن عکس با دوربین گوشی یا تبلت و استفاده خودکار از عکس گرفته شده در تصویر محصول وجود داشته باشد.

نکات قابل توجه:

تمامی محصولات سایت ما دارای بارکد است و این بارکد در قسمت "توضیح کوتاه درباره محصول" وارد شده است.

تمامی موارد ذکر شده در بالا باید در همان صفحه افزونه اتفاق بیافتد و کاربر (مدیر) در طی انجام مراحل بالا نباید به صفحه دیگری منتقل شود.


+8500
+59073

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.