چند اسکریپت برای فتوشاپ 2019 با زبان جاوا اسکریپت

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 180,000 تومان

شرح پروژه:با سلام

وقت بخیر

به چند تا اسکریپت نیاز دارم برای فتوشاپ نسخه ی 2019 (با زبان جاوا اسکریپت) به شرح زیر:

 

اسکریپت اول )

مسیر فایلی که در فتوشاپ باز است را در در محتوای یک لایه تکست ذخیره کند و نام خود لایه FilePath باشد. (اسکریپتی برای اضافه کردن نام و مسیر فایل موجود است که پس از اجرا رابط کاربری نمایش میدهد که به کار من نمیاد و در صورت نیاز در اختیار شما قرار میدم)

توضیح اینکه نام لایه ، سایز نوشته و پوزیشن قرار گیری متن در اسکریپت مشخص باشد که بتوان در صورت نیاز تغییرش بدم.

 

اسکریپت دوم )

سند فعلی را با نامی که از محتوای لایه ی Filename برداشته همراه با پسوندk ، در مسیر محتوای لایه ی FilePath با فرمت jpg و تنظیماتی که در عکس آورده شده ذخیره کند.

* توضیح اینکه سند از قبل دارای یک لایه ی تکست با نام Filename است که محتوای این لایه، نام سند می باشد.

 

اسکریپت سوم )

سند فعلی را با نامی که از محتوای لایه ی Filename برداشته ، در مسیر محتوای لایه ی FilePath با فرمت PSD لایه باز ذخیره کند.

 

اسکریپت چهارم )

سند فعلی را با نامی که از محتوای لایه ی Filename برداشته ، در مسیر محتوای لایه ی FilePath با فرمت tiff لایه باز و تنظیماتی که در عکس آورده شده ذخیره کند.لیست پیشنهادهای فریلنسرها

احسان تهرانی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

180,000 تومان

امتیاز 9.95 (ممتاز) از 13 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 336
یک ماه پیش
+8500
+61165

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.