تولید محتوا_ مجری مشخص

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 37,500 تومان

شرح پروژه:

- تعداد کلمه 1500
- کلمه کلیدی اصلی: دوست خیالی کودک (تکرار حدود 20 بار)
- کلمات کلیدی فرعی: حرف زدن کودک با دوست خیالی/ علت داشتن دوست خیالی کودکان /برخورد با دوست خیالی کودکان / علت داشتن دوست خیالی کودکان / برخورد با دوست خیالی کودکان / سن دوست خیالی کودک / حرف زدن کودک با دوست خیالی ( ترجیحا در H2 ها استفاده شوند و هرکدام حداقل 3 بار تکرار شوند)
- نوشتن عنوان و مقدمه جذاب
- به همراه 3 عکس


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حسین حسنی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

37,500 تومان

امتیاز 9.49 (عالی) از 48 رای
پروژه موفق : 62
رتبه: 243
یک ماه پیش

کاربر203970

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 172580
یک ماه پیش
+8500
+61167

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.