انجام پروژه اینونتور

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک پروژه دانشجویی دارم که طرح دو بعدی آن را استاد بصورت شکل زیر در اختیارم گذاشته و البته قدری رو نمای سوم آن هم وقت گذاشته ام. هزینه و زمان طراحی آن چقدر است؟

صورت مسئله: فرض بر این است که دستگاه یک جداکننده میکرونی پودر( با دانه بندی صفر تا ۵۰۰ میکرون) است که خوراک ورودی از شکافی به طول حدود ۷۰ سانتی متر و عرض دو سانتی متر  از قسمت بالای بخش قرمز رنگ وارد آن می شود و به حالت آبشاری روی پله های شیب دار به سمت خروجی پایین ریزش می کند. فن نصب شده در قسمت آبی رنگ با مکش هوا از سمت راست و دمش آن به سمت چپ( به سمت سیکلون) نرمه پودر را با جریان هوا در پله ها جدا می کند و پس از مکش آن از کانال های زاویه دار رو به بالا در قسمت قرمز رنگ به داخل سیکلون هدایت می کند. دهانه ورودی و خروجی خوراک به حالت قیف مانند طراحی شود تا مکش هوا از آنها انجام نشود.


+8500
+61166

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.