باز نویسی بخشی از مقاله در Latex

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 120,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام. دو تا مقاله پیوست میکنم. قسمتی از این مقاله ها را هایلایت کرده ام(بیشتر شامل فرمول است). میخواهم فقط برای قسمت های هایلایت شده موارد زیر انجام شود:

۱) از بیان و ذهن و دیدگاه خودتان این بخش ها را بنویسید، به طوری که مفهوم کامل رسانده شود. به عبارتی نمیخوام کپی شود و حتی پارافرایز شود( کلمات انگلیسی اش تغییر کند). بلکه میخوام از بیان خودتان بنویسید که در نرم افزار ithenticate مشکلی ایجاد نشود. به همین دلیل ممکن است متن نهایی کمتر از متن هایلایت شده باشد که مشکلی ندارد.

۲) به همراه فرمول ها داخل لتک فرمت IEEE وارد شود.

نیازمند است مجری به علم مقاله (MCDM methods) اشنا باشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر201935

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 718
یک ماه پیش
+8500
+61174

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.