استخراج دیتا از یک وب سایت چند زبانه و دسته بندی مرتب کردن آنها.

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

سلام و عرض ادب

استخراج دیتا از یک وب سایت خارجی (چند زبانه) و دسته بندی مرتب کردن آنها را در این پروژه در نظر داریم.

https://languagedrops.com

استخراج کلمات، تلفظ و تصویر

 تکست ترجمه ۱۰ مورد از زبانها رو با تلفظ لازم دارم. همراه با تصاویر. (تصویر در همه موارد مشترکه) فقط موردی که هست نحوه استخراجه که آیا فایلهای صوتی بر اساس شماره هستن ؟ و طوری باشه که برای ما هم قابل استفاده باشه… مثلا زبانها در فایل اکسلی کنار هم ردیف شده باشن و تلفظ هر زبان هم شماره مرتبط با سلول اکسل رو داشته باشه.
….
اگر فایلها در هم ریخته و مبهم باشن امکان استفاده از چند زبان عملا غیر ممکن میشه... اگر ممکنه لطفا بررسی بفرمایید ببیند به چه صورتی میتونید این کار رو انجام بدین. تا برای ادامه توافقی داشته باشیم.
....
اگر ممکن باشه تکست و تلفظ به صورت مرتب و درست و قابل استفاده استخراج بشه ... ممکنه هر ۳۲ زبان رو بهتون زحمت بدم. اما فعلا موضوع رو بر روی استخراج زبان فارسی و انگلیسی بزاریم. اگر درست بود ... مابقی رو ادامه بدیم. 

دوستانی که علاقمند به انجام پروژه هستند پس از ارسال پیشنهاد جزییات مورد نظر تقدیم می گردد. 

باتشکر و تجدید احترام


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

احسان تهرانی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

500,000 تومان

امتیاز 9.95 (ممتاز) از 13 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 335
نه روز پیش
+8500
+61172

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.