پیش بینی قابلیت اطمینان زمان اتمام پروژه در حالت وابسته به زمان

برای این درخواست 13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 2,000,000 تومان

شرح پروژه:


سلام وقت بخیر

پروژه در مورد پیش بینی زمان اتمام پروژه در حالت وابسته به زمان در یک شبکه زمان بندی است. در این پروژه پس از شناسایی مسیرها و مدل کردن شبکه ( که فایل مسیرها به صورت 0 و 1 در فایل DATA می باشد، به این صورت که شبکه 140 فعالیت دارد و 347 مسیر که اگر فعالیت در مسیر بود 1 در غیر این صورت 0 می گذاریم). بعد از شناسایی مسیرها، به محاسبه میانگین و واریانس هر فعالیت و بعد از ان به محاسبه ی واریانس و میانگین هر فعالیت می پردازیم( در فایل ضمیمه هست نحوه ی بدست اوردنش). سپس مسیر بحرانی را بدست می اوریم ( مسیری که بیشترین زمان اتمام پروژه را دارد که زمان اتمام پروژه برابر است با جمع میانگین های فعالیت های روی ان مسیر).سپس به حذف مسیرهای اضافه می پردازیم ( نحوه ی بدست اوردن با فرمول دقیق در ضمیمه می باشد). بعد از حذف مسیرها به محاسبه ی میانگین و انحرف معیار مسیرهای نماینده در زمان های مختلف می پردازیم . سپس از طریق فرمول قابلیت اطمینان به محاسبه قابلیت اطمینان می پردازیم.بعد از اتمام همه ی اینکارها را( از حذف مسیر به بعدد که با ضریب 0.5 مقایسه  میشد) بار دیگر کار های گفته شده را برای ضرایب همبستگی 0.8 و 0.65 انجام میدهیم ( تمامی کارها همان است فقط برای مقایسه با ضرایب گفته شده انجام میدهیم).

توضیحات فرمول ها و نحوه ی بدست اوردن تک تک مراحل به صورت کامل شرح داده شده است.

پینوشت 1 : مراحل فرمول با توضیخات کامل در فایل فصل 4 امده است

پینوشت 2 :  در فایل میانیگن و واریانس فعالیت ها، میانگین و واریانس همه فعلیت ها محاسبه شده اند ولی در کد فرمول آن هم اورده شود چون برای محسابه میانکین و واریانس مسیرها نیاز میشود.

پینوشت3: در پروژه لازم است تا میانگین و واریانس مسیرهای نماینده با گذشت زمان بدست ایند( توضیحات داده شده)

پینوشت 4 : توضیحات دقیق در مورد نحوه ی بدست اوردن پارامترهای قابلیت اطمینان ضمیمه شده است.

پیونشت 5 : بعد از گذشت زمانی ( به طور دلخواه ) باید پروژه به روز رسانی شود ( توضیحات داده شده)


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

▽ گروه مهندسی Advance ∆

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

2,000,000 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز)ممتاز از 62 رای
پروژه موفق : 78
رتبه: 60
یک سال پیش

گروه دکترین علوم مهندسی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

6,000,000 تومان

امتیاز 9.68 (ممتاز)ممتاز از 174 رای
پروژه موفق : 248
رتبه: 5
یک سال پیش
+8500
+115076

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.