ویرایش فایل لایسنس در وردپرس

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک سایت وردپرسی داریم که بر روی آن افزونه edd نصب هست توسط افزونه edd software licensing بر روی افزونه و قالب لایسنس گذاری کردیم، تنها مشکلی که وجود داره status و key در دیتابیس کاربر ذخیره میشه، یعنی یوزر میتونه از طریق دیتابیس وضعیت لایسنس و یا کلید مجوز رو تغییر بده ، و مورد دیگه این که در صفحه ثبت کلید مجوز با کلیک راست و اینسپکت المنت زدن id یا همون نام انحصاری که از قبل برای لایسنس گذاری تعریف شده قابل مشاهده هست که نباید باشه.

نیاز هست وضعیت و کلید در دیتابیس سایت یوزر ذخیره نشه در دیتابیس سایت اصلی ذخیره بشه و همراه با چک شدن وضعیت لایسنس سمت مدیریت این مورد هم چک بشه.

>>>> برای نمونه تصویر وضعیت لایسنس در دیتابیس یوزر ضمیمه شد

بودجه: 500 هزار تومان

با تشکر


+8500
+69479

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.