طزاحی سایت با .net core

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به یک برنامه نویس فول استک با تجربه بالا و سابقه مکفی برای ایجاد یک سایت "سفارشدهی تبلیغات" نیازمندیم . در صورت رضایت ( طرفین ) همکاری ادامه دار خواهد بود .

از ایجاد سایت به زبان PHP خودداری میکنیم و امنیت ماکروسافت ترجیه ماست . 

سورس پروژه و تمامی حقوق آن به صورت دوره ای تحویل و تمامی حقوق معنوی و مادی آن مربوط به ما خواهد بود و در صورت فروش یا واگذاری بخش یا کل آن از همین طریق اعلام میکنیم اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت .

پرداختی ها تماما از سایت پارس کدرز و کمیسیون آن نیز به صورت اشتراکی پرداخت خواهد شد . 

از افراد بدون رزومه کاری و کم تجربه خواهشمندیم فقط در صورتی اعلام آمادگی کنند که برای یک پروژه سطح بالا در خود آمادگی کافی را کاملا بر روی بستر .net  core احساس میکنند.  

یک برنامه نویس .net core از سمت ما روند پروژه شما را بررسی و روش اجرایی شما را خواهد سنجید در نتیجه افرادی که روحیه همکاری با شخص دوم را ندارند مناسب این پروژه نخواهند بود. 

مبلغ اجرایپروژه ساعتی میباشد و معیار آن نیز ویدیو ضبط شده از روند اجرای پروژه میباشد ( این ویدیو جهت مصارف آموزشی عمومی نمیبایست استفاده گردد)

زمان اجرای پروژه از زمان تایید 30 روز ( کاری وغیر کاری ) میباشد و محدودیت تعداد ساعات روزانه ندارد.

دلایل ضبط ویدیوی پروژه :

1- محاسبه زمان دقیق اجرا 

2- آموزش خصوصی 

بی تعهدی  ، بی دقتی ، استفاده از متود تاریخ مصرف گذشته و کم امنیت ، کلین کد نزدن و بی نظمی در کدنویسی ، قرار دادن هارد کد و ایجاد وابستگی خط قرمز ماست . 

درمورد رزومه درصورت استعلام از ما ، تائید خواهیم کرد که برنامه نویس پروژه هستید اما در فوتر سایت ، فایلهای بک اند و کلاسها و کتابخانه ها و .... یا کدهای فرانت , هرگونه راه تماسی و تبلیغاتی و نام شخصی نمیبایست درج گردد.

 هدف از آموزش ایجاد بی نیازی و خودکفایی از برنامه نویس نبوده و مصرف کاملا شخصی دارد چراکه در همین لحظه نیز بنده چنانچه قادر به اجرای پروژه میبودم به دلیل مشغله بالا ( 3 شغل همزمان )  و روزافزون , زمان لازم را در اختیار نداشته و نخواهم داشت .    

نکته :

الف) هزینه یکسال اینترنت برنامه نویس ( adsl مخابرات 16 مگابیت یکساله )  در پایان ارسال فایل های ویدیویی فاز اجرایی اولیه پروژه از طرف ما پرداخت خواهد شد . 

ب)  پشتیبانی سایت و تماس ما با شما از سمت پارسکدرز بوده و با فایل ویدیویی پاسخ داده شده و مشمول مبلغ توافق شده خواهد شد .  

رزومه و مبلغ پیشنهادی ساعتی خود را ارسال فرمایید.

موفق و کم باگ باشید .


+8500
+63773

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.