geometric deep learning on MRI

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من برای نگارش فصل دوم پایان نامه نیاز به شخصی دارم که تسلط کامل به روش های geometric deep learning on MRI  داشته باشه و با توجه به مقالاتی که ارسال میکنم حدافل 15صفحه ( فونت 12 ب نازنین ) فصل دوم پایان نامه ی من را نگارش کنم ( مقاله های 0 و 3 مراجع اصلی هستند)

مراجع هم توسط نرم افزار  mendeley وارد شود.

همچنین 

0- به هیچ وجه نمیخواهم مقدمات راجع به یادگیری ماشین ... نوشته شود، مباحث مقدماتی از قبل نوشته شده، الان تنها نیاز به نوشتن متن در رابطه با  geometric deep learning on MRI  دارم

1- به هیج وجه از هیچ متن فارسی ( اعم از متون موجود در اینترنت) یا سایر پایان نامه های فارسی استفاده نشود

2- تمامی موراد مربوط به رفرنس دهی با دفت فراوان انجام شود تا خاسته یا ناخسته سرقت علمی صورت نگیرد

3- متن روان که دارای ارتباط معقول بین پاراگراف ها است نوشته شد

4- متن توسط برنامه ویراستیار ؛ ویرایش شود

با توجه به اینکه خودم در این زمینه تسلط دارم و تنها به دلیل نبود وقت قادر به انجام کار خودم نمیباشم خواهشمند در صورتی که واقعا تجربه ی کافی در این زمینه دارید پیام دهید.

با تشکر


+8500
+60560

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.