anfis.sogno .svm . مدلسازی پهنه بندی زمین لغزش

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,500,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و خسته نباشید بنده پهنه بندی زمین لغزش با استفاده از مدل های anfis sogno و svm  را میخواستم بار روش یادگیری بصورت یه فیلم .یکسری داده های لغزشی 0و 1 دارم و 15ستون در 400 سطر بصورت لغزشی که میخواستم تعمیم بدم به 15 ستون و 600000سطر برای تهیه یک نقشه . بنده عامل های لغزشی را در ارک جی ای اس بصورت fr نسبت فراوانی وزن دهیی کردم .ممنون میشم راهنماییم کنید 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

MATLAB-Python Programmer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,500,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 87 رای
پروژه موفق : 98
رتبه: 2
دو روز پیش
+8500
+61135

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.