تحلیل فنی و اقتصادی یک سیستم تولید برق وحرارت بااستفاده کلکتورهای خورشیدی و پنل های فتوولتايیک برای یک مجتمع مسکونی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در این طرح  بارهای حرارتی و الکتریکی یک مجتمع مسکونی در شهر کرمان محاسبه شده است و مقادیر رو  در اختیار شما می‌گذاریم مقدار انرژی حرارتی که با استفاده از سیستم ترکیبی خورشیدی قابل تامین می باشد رو باید محاسبه کنید سپس مطابق با نیاز انرژی ساختمان ، تعداد گردآورنده های تخت خورشیدی محاسبه میشود و با توجه به سایه ردیف کلکتورها بر روی یکدیگر و محدودیت فضای پشت بام، یک سیستم هیبرید (خورشیدی – فسیلی) پیشنهاد شده است. همچنین در این پژوهش قصد بر این داریم که از صفحات فتوولتاییک برای جبران بخشی از بار الکتریکی ساختمان استفاده کنیم که باید قسمتی از مساحت را به پنل های فتوولتاییک اختصاص داد. این سیستم شامل جمع کننده خورشیدی پمپ مخزن ذخیره کننده حرارت و سیستم پکیج گرمایشی ساختمان می باشد و چرخه خورشیدی زمانی که دمای کلکتور بیشتر از دمای پکیج باشد بواسطه چند شیر که توسط سیستم مدیریت انرژی قابل برنامه ریزی می باشند با سیستم پکیج گرمایشی سری میشود پکیج خاموش و تامین بار گرمایشی به واسطه جمع کننده ها صورت میگیرد تا اینکه دمای کلکتور پایین آید. 

نقشه ساختمان مذکور و محاسبات بار های حرارتی و الکتریکی داخل فایل ضمیمه می‌باشد.

سپاسگزارم.


+8500
+60807

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.