پلاگین فیلتر ووکامرس - دکمه سوئیچی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک پلاگین سبک به عنوان فیلتر ووکامرس لازم داریم

برای نمونه وارد سایت دیجی کالا بشید، تو قسمت فیلترها مواردی هست که ما اونا رو میخوایم:

1- فیلتر نمایش "فقط کالاهای موجود"

2- کاربر بتونه همین فیلتر رو با عناوین دیگه در کنترل پنل افزونه اضافه کنه؛ (اگر دیجی کالا رو ببینید مواردی مثل "فقط ارسال فوری"، "فقط کالاهای اصل" و...وجود داره ) این فیچر هم قرار بگیره.

کاربر باید بتواند این فیلترها را تنظیم کنه و در سایدبار فروشگاهش قرار بده.

در کنترل پنل افزونه امکان تغییر رنگ دکمه های سوئیچی باشه

در کنترل پنل افزونه امکان فعال یا غیرفعال کردن افزونه باشه

در کنترل پنل افزونه امکان تغییر شکل لودینگ باشه (مثلا کاربر تصویر مورد نظر خودش رو بذاره)

مهم: موقعی که این فیلتر در ابزارک قرار می گیره، نباید به هیچ عنوان با افزونه های فیلتر ووکامرس دیگه تداخل داشته باشه

مهم: موقعی که کاربر، مثلاً دکمه "فقط کالاهای موجود" رو انتخاب میکنه، صفحه مورد نظر نباید کامل رفرش بشه، باید به صورت آجاکسی فقط همون بخش محصولات رفرش بشه.

پلاگین سبک، با کدنویسی تمیز و کم حجم باشد. خودم برنامه نویس هستم و کدها رو می خونم در صورتی که کپی یا ناخوانا باشند، قابل قبول نخواهد بود.

تذکر: افزونه ابتدا تست و بعد از موفق بودن افزونه (بدون خطا بودن)، پرداخت آزاد میشه. حتماً طبق زمان برنامه ریزی شده تمام سورس باید تحویل بشه در غیر این صورت فریلنسر هیچ اعتراضی نسبت به لغو نباید داشته باشد.
فریلنسر حق استفاده تجاری از این پروژه و افزونه را نخواهد داشت.

در صورتیکه پروژه با موفقیت و رضایت به اتمام برسه، امکان آپدیت و توسعه افزونه هم هست و با فریلنسر منتخب ادامه همکاری خواهیم داشت.

لطفا پیوست رو مشاهده کنید...

با تشکر


+8500
+63773

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.