برنامه نویسی تحت وب برای تاکسیرانی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ایجاد سایت وپنل کاربری برای سازمان تاکسیرانی

بدینصورت که پنلی ساخته شود که بتوان بامودم همراهی که داخل تاکسی ها نصب گردیده و سیمکارت داخل آن میباشد رد یابی و گزارش روزانه مسیر ها و رفت و آمد های تاکسی هارا مشاهده نمود.

امکان ثبت راننده با مشخصات و عکس

امکان دریافت گزارشات لحظه ای روی مپ و دریافت گزارش به صورت پی دی اف

امکان ردیابی از روی سیمکارت داخل مودم بعد از خاموش کردن مودم همراه

وامکانات مورد نیاز دیگر که در تماس بعدی خواهیم گفت.

لینک ومشخصات مودم:

https://www.digikala.com/product/dkp-969925/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-3g-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AD%D9%85%D9%84-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A8%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE-%D9%85%D8%AF%D9%84-mifi-l10


+8500
+63770

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.