طراحی ربات تلگرام افزایش بازدید پست های تلگرامی و خرید ممبر

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

ربات سین وصل میشن به پروکسی و به تعداد پروکسی برای پست دلخواه سین بزنه
علاوه بر اینکه ربات سین زن اتوماتیک  که رایگان سین بزنه ، یک لیست پروکسی نامحدود هم بدید که بتونم بدون محدودیت سین بفروشیم. و حتی بتونم وبسرویس رو بفروشم

پروژه طراحی یک ربات تلگرامی مشابه ربات  زیر

@xlikeseen_bot

دوستانی که دانشش رو دارن لطفا درخواست بدن من سایت فروش خدمات سوشیال مدیا دارم و با استفاده از api از سایت های خارجی سرویس میگیرم ولی با قیمت دلاری نمیتونم با این قیمت ربات رقابت کنم

ربات بازدیدی که معرفی کردم میتونه در کانال ادمین بشه و به صورت خودکار به مطالب ارسالی جدید بازدید خودکار در پروسه زمانی مشخص ارسال کنه و قیمت هر 1000 بازدید پست تلگرامیش 150 تومان میباشد حالا نمیدونم برای طراحی چنین رباتی نیاز به مزرعه ممبر هست یا به هر شکلی دیگه میشه بازدید پست های تلگرامی رو افزایش داد و یا قیمت های افزایش ممبر کانال را بتونیم باهاش رقابت کرد

برای من توانایی ربات بسیار مهمتر از ظاهر هست و ربات بتونه توانایی های ربات هایی که معرفی کردمو به هر نحو داشته باشه و اگه خودتونم پیشنهادی دارید که جذاب باشه در آپشن های ربات به شدت استقبال میکنم !

با احترام


+8500
+63769

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.