رونویسی و تولید آگهی در سایت

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام یک کار خیلی ساده داریم فقط نیاز به یک دست سریع داره برای کپی پیست کردن و وقت خالی دازه چون کار بسیار ساده هست ولی باید زمان گذاشت

..

1000 تا آگهی لازم هست در یک سایت مثل دیوار قرار بگیره ، برای هر آگهی 300  تومان در نظر داریم و اگر سریع پیش ببرید کارو در انتها پاداش هم میدهیم

..

از اونجایی که کار بسیار عجله ای هست نیاز به 4 یا 5 نفر داریم که از همین الان شروع کنند بکوب و 2 روزه پروژه جمع بشه ، ممنون میشم اعلام آمادگی نمایید تکرار میکنم هیچ کار سختی نیست فقط نیازمند بودن پای سیستم هست


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

تایپ فوری...

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 9.32 (عالی) از 18 رای
پروژه موفق : 25
رتبه: 800
یک ماه پیش

Saman_p

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

185,000 تومان

امتیاز 8.46 (بسیار خوب) از 9 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 1516
یک ماه پیش

m_kamandi

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 7.54 (بسیار خوب) از 4 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1941
یک ماه پیش

هادی محمدی

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 6.33 (بالای متوسط) از 6 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 169266
یک ماه پیش
+8500
+63667

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.