پروژه ماشین لرنینگ Linear Regression با پایتون، فوری !!!

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 با سلام

این پروژه از دو بخش (دو سوال) تشکیل شده‌. دستمزد انجام هر بخش (هر سوال) ۵۰۰ هزار تومان است فقط و فقط در صورتی که تا دوشنبه ۵ آبان به صورت کامل و با ارایه کد پایتون، نتیجه accuracy و test/training error صحیح و نوشتن ریپورت ارایه شود

سوال ۱:

پیشبینی Supervised Learning با استفاده از Random Forest, KNN و...

سوال ۲:

پروژه ی پیشبینی روند فراگیر شدن بیماری کرونا بر اساس دیتای در اختیار داده شده با استفاده از تکنیک‌ Linear Regression در ماشین لرنینگ

صورت پروژه و فایل زیپ حاوی دیتا ها و کد های پایه ضمیمه شده است.

پروژه فوری! ۲ روزه حداکثر

در صورتی که فقط یکی از سوال ها را می توانید حل کنید ۵۰۰ هزار تومان دستمزد داده می شود. 


+8500
+63770

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.