پلاگین چک کردن موجودی محصول از دیجی کالا

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

یک سری نوشته در سایتمون داریم که با افزونه ACF محصولات دیجی کالا رو در انتهای اون ایجاد کردیم. نیاز داریم پلاگینی نوشته بشه که موجودی محصول رو در دیجی کالا چک کنه و در سایت ما نشون بده.

نمیخواهیم همزمان کلی رکوئست بره دیجی کالا ، یک بار در طول روز بره کافیه (تسک تعریف بشه) و اونو تو یه جدول ذخیره کنه و نشون بده کافیه

دوستانی که راه حل بهتری دارند ممنون میشم ارائه بدن تا کار رو استارت بزنیم.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ارشـد

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

300,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 248
یک ماه پیش

JVD

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.13 (عالی) از 10 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 246
یک ماه پیش
+8500
+63748

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.