نرم افزار ثبت نام اتوماتیک وام ازدواج

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

توضیحات پروژه

با سلام و احترام

پروژه سادس ولی کامل توضیح دادم که جای ابهام نباشه

برای ثبت نام در سایت وام ازدواج(آدرس سایت در پایین نوشته شده)   ، هر بار باید واردسایت بشیم و شماره ملی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد رو وارد کنیم  تا ببینیم شهر مورد نظرمان کدوم بانک رو برای ثبت نام داره . از اونجایی که لیست این بانک ها دائما در حال تغییره و به صورت محدود باز میشن و ممکنه ما متوجه باز شدن بانک مورد نظرمان نشویم و ثبت نام رو از دست بدیم ، ما نیاز به برنامه ای داریم که شماره ملی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد رو در اون ثبت کنیم و خوده برنامه به طور اتوماتیک وارد سایت بشه و به طور 24 ساعت بانک هایی رو که برای شهر مورد نظر ما بازه رو به صورت آلارم اعلام کنه . به طور مثال من فردی هستم که متقاضی دریافت وام ازدواج در بانک صادرات استان تهران هستم و برای اینکه وقتی بانک صادرات به لیست بانک های استان تهران اضافه شد مطلع بشم نیاز به این نرم افزار دارم .

همچنین برنامه باید طوری باشه که بتونه مشخصات بیش از یک نفر رو ذخیره کنه و آلارم بده . مثلا یه نفر بانک صادرات استان تهران و یه نفر متقاضی وام در بانک ملت استان البرز

میتونید این نرم افزار رو برای ویندوز 7 یا برای سیستم عامل اندورید برای موبایل طراحی کنید و در این مورد اختیار با شماست . اگه پروژه خوب انجام بشه هر دونسخه یعنی ویندوز و اندروید به همان پیمانکار واگذار میشه .

امیدوارم توضیحات کامل باشه . این پروژه میتونه بنا به مهارت پیمانکار تغییر کنه و من دارای انعطاف همکاری با پیمانکار هستم.

آدرس سایت وام ازدواج در پایین هست

https://ve.cbi.ir/

برنامه نویسان محترم توجه داشته باشید در چند ساعت اخیر سایت وام ازدواج دارای تغییرات جزیی در صفحه ورود به سامانه شده  . لطفا مجددا را سایت را چک و تغییرات را مشاهده بفرمایید . در صورت تمایل به انجام پروژه قیمت خود را اعلام کنید.

همچنین این برنامه باید قابلیت آپدیت داشته باشد تا درصورت تغییرات در سایت وام ازدواج امکان تغییر در برنامه نیز فراهم باشد  . با تشکر


+8500
+84061

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.