ذخیره تعداد کلیک روی لینکها در فایل json

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

من یه کد php میخوام که بتونه تعداد کلیک های روی هر لینک رو بر اساس آیدی لینک توی یه فایل json ذخیره کنه، ضمن اینکه کلیک های هر آی پی را هر 24ساعت یکبار حساب کنه.

یه لینک هم هستش میذارم اینجا درخواستی که دارم رو نوشتم با نمونه کدی که زدم، فقط این کد برای یک لینک درست کار میکنه ولی برای چنتا لینک نمیدونم چیکار کنم کار کنه، ضمن اینکه نمیدونم چه تغییری باید توی کد بدم که کلیک های هر آی پی را در هر 24 ساعت فقط یکی حساب کنه.

https://stackoverflow.com/questions/64595977/store-link-clicks-in-json-file?noredirect=1#comment114230553_64595977


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

علی اصغر نصیری

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.92 (ممتاز) از 42 رای
پروژه موفق : 54
رتبه: 38
یک ماه پیش

navid.heydarifard

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 4 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 169985
یک ماه پیش
+8500
+63682

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.