نرم افزار تحت وب ، دسکتاپ و اندروید

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


یک دستگاه فرایندی آزمایشگاهی در هر روز یک تست انجام میدهد و در این تست در حدود چهل داده را در هر ثانیه به مدت یک ساعت برداشت میکند همچنین شرایط اولیه تست نظیر نوع متریال ورودی و چند فاکتور مشخصه توسط یک فرم از اپراتور دریافت میگردد پس از تست هم آزمایشهای دیگری روی نتایج فرایند صورت میگیرد ودر مرحله سوم به اطلاعات قبلی اضافه می شود لازم است تمام این اطلاعات در یک دیتابیس ذخیره گردد و برای هر تست یک فرم نتیجه آزمایش که شامل سه یا چهار نمودار می باشد به صورت اکسل و با فرمی شکیل ارایه شودبهتر است نحوه دریافت اطلاعات از طریق اندروید باشد و همچنین نام افزاردسکتاپ برای آنالیز نتایج موجود باشدلازم است اطلاعات دیتابیس تا چند سال قابل ذخیره سازی باشد که در آینده برای آنالیز دیتا پروسس در دسترس باشد سورس نرم افزار و آموزش راه اندازی دریافت میگردد زبان فلاتر و سی شارپ اولویت دارد 


+8500
+93340

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.