طراحی اندیکاتور یا اکسپرت

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 450,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. اندیکاتور یا اکسپرتی میخواهم که بتواند دو نماد (سمبل) مختلف و دلخواه در نرم افزار متاتریدر رو با هم مقایسه کند. یعنی اینکه من میخوام وقتی قیمت ask یک نماد از قیمت bid یک نماد دیگر بیشتر (و یا کمتر) از مثلا 80% یا هر مقدار دیگری شد (حتما بصورت درصد)، آلارم بدهد. هم آلارم بصورت نوتیفیکشن و هم پاپ آپ.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Iman_EExpert

کاربر عادی

کاربر عادی

450,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 24 رای
پروژه موفق : 33
رتبه: 177
یک ماه پیش

Буши до

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

400,000 تومان

امتیاز 9.87 (ممتاز) از 73 رای
پروژه موفق : 78
رتبه: 14
دو ماه پیش
+8500
+69502

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.