اصلاح و ایجاد برخی تغییرات بر روی نرم افزار

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 560,000 تومان

شرح پروژه:

نیاز به اصلاح و ایجاد برخی تغییرات بر روی نرم افزار هست

*لیست تغییرات مد نظر:*

1- ویرایش بخش جستجوی مطالب در پنل مدیریت و اضاف نمودن صفحات بیشتر 

2- افزایش تعداد مطالب صفحات قسمتهای مختلف پنل مدیریت از 12 عدد به 20عدد

3- افزودن امکان ارسال پیام خودکار به کاربرانی که اشتراک آنها به پایان رسیده است به صورت کد پترن ، یک روز قبل از اتمام اشتراک (جهت یادآوری خرید اشتراک) از طریق پنل پیامکی که در اختیار داریم

4- افزودن یک ردیف در بخش مدیریت تراکنش و اضاف نمودن شماره تماس کاربر پرداخت کننده

5- افزودن بک ردیف با عنوان شناسه کاربر در کنار نام کاربر در بخش پیشنهادها

6- افزودن بک ردیف با عنوان شناسه کاربر در کنار نام کاربر در بخش گزارش ها

7- لینک دار شدن عنوان آهنگ در بخش گزارشها جهت پیدا کردن بهتر آهنگ مد نظر

8- به جای ایمیل در بخش گزارش ها،شماره تماس کاربر درج شود.

9- اضاف شدن یک بخش در نرم افزار جهت چک کردن نسخه نرم افزار در پنل مدیریت تا در صورتی که نسخه پنل بالاتر از نسخه نصب شده کاربر بود به او اعلام کند که جهت ادامه فعالیت نرم افزار بایستی حتما نسخه جدید را نصب و آپدیت نماید.

10- اعلام هشدار به کاربر در زمان انتخاب اشتراک های یکماهه و سه ماهه قبل از پرداخت مبنی بر اینکه اشتراک انتخاب شده شامل پخش آهنگهای بخش ایما طلایی نبوده و برای پخش تمامی آهنگهای نرم افزار(غیر از آلبوم رسمی) بایستی از اشتراکهای شش ماهه و یکساله استفاده نماید.

11- اضاف کردن بخشی در قسمت کاربران جهت گرفتن خروجی اکسل از اطلاعات کاربران

12- اصلاح بخش وضعیت در بخش کاربران بر مبنای کاربران دارای اشتراک *فعال* و کاربرانی که اشتراک آنها به اتمام رسیده *غیر فعال*

13- ایجاد دسته بندی(فیلترگذاری) در بخش کاربران برای انتخاب کاربران دارای اشتراک و کاربرانی که اشتراک آنها به پایان رسیده

14- ایجاد یک متن دارای گزینه تیک در اکتیویتی ثبت نام و ارجاع کاربر به بخش قوانین و مقررات نرم افزار که در منو تنظیمات وجود دارد که در صورتی که کاربر تیک موافقت با قوانین و مقررات را زد گزینه ثبت نام عمل و مراحل بعدی انجام شود.

15- اضاف کردن یک اکتیویتی هشدار که فقط زمانی که کاربر برای اولین بار نرم افزار را نصب و اجرا میکند اجرا شود و همچنین زمانی که نرم افزار را آپدیت می کند.متن درون این اکتیوتی از طریق پنل مدیریت قابل تغییر باشد و وقتی کاربر متن را مطالعه کلید تایید را زد اکتیویتی محو و صفحه اصلی نمایش داده شود.

16- اصلاح بخش اشتراک ها به نحوی که اشتراکهای انتخابی در نسخه ذرین یا کافه نمایش داده شود

17- رفع باگهای نرم افزار و پنل مدیریت


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™A.M.I.R

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

560,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 61 رای
پروژه موفق : 93
رتبه: 34
شش روز پیش
+8500
+63770

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.